Doskonała rozrywka w centrum Opola

Pokój Zagadek to wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Opola. Poziom Drugi to Escape Room czyli najpopularniejsza rozrywka ostatnich lat. W Opolu na ulicy Władysława Reymonta 30 znajdziecie cztery wyjątkowe zagadkowe pokoje. Horror Room Sierociniec, It’s Alive, Grobowiec Faraona oraz Formalina. Nasz Escape Room to doskonała alternatywa dla spotkań w pubach lub barach ze znajomymi. Opole to miasto pełne atrakcji, więc i tego typu rozrywka musiała w nim zagościć. Pokój Zagadek to miejsce pełne nieoczekiwanych przeżyć, pełne łamigłówek oraz pozytywnych emocji.  Zbierz drużynę i rezerwuj Waszą grę już dziś.

Wybierz jedną z czterech aranżacji. Pokoje są różne względem klimatu i wystroju, w jakich zostały utrzymane oraz oczywiście zagadek, jakie spotkacie wewnątrz nich.

Sierociniec

Sierociniec obfituje w nieoczekiwane zwroty akcji. Zapewni drużynom Pokoju Zagadek nieprzeżyte wcześniej doświadczenia. Strach i niepewność będą Wam towarzyszyć od początku do końca. Pokój polecamy drużynom powyżej 14 roku życia.

It’s Alive!

Pokój w humorystyczny sposób przedstawia historię zwariowanego naukowca, który wbrew sprzeciwowi miejscowego pospólstwa, postanawia ożywić potwora. Towarzystwa dotrzymuje mu piekielny chochlik Gracjan, którego przypadkowo przyzywa podczas jednego z eksperymentów. Wszystko poszłoby dobrze, gdyby nie alkoholowe zapędy i słabość do kobiet obydwu bohaterów. Gdy obaj budzą się rano po jednym z wystawnych przyjęć, okazuje się, że popadli w poważne tarapaty.

Grobowiec Faraona 

Ta niesamowita aranżacja przeniesie Was do wnętrza starożytnej piramidy, w której – niczym Indiana Jones – będziecie musieli rozwiązać zagadkę faraona. Każdy krok i ruch będzie miał znaczenie. Jedna zła decyzja i wpadniecie w śmiertelną pułapkę… Pokój przyjazny dzieciom.

Formalina –  Koszmar

Drużyna trafia do pokoju w poszukiwaniu zaginionych przyjaciół. Zatrzaśnięte drzwi to początek piekła. Poświęcić życie przyjaciół i uciec, czy wejść w umysł sprawcy by ich uwolnić? Wasze nerwy zostaną poddane ekstremalnej próbie. Formalina to prawdziwa gratka dla amatorów ekstremalnych wrażeń. POKÓJ WYŁĄCZNIE DLA GRACZY POWYŻEJ 16 ROKU ŻYCIA.

Pokój Zagadek, czyli najlepszy Escape Room w Opolu

Oficjalnie możemy powiedzieć, że opanowaliśmy Opole! Według ogólnopolskiego rankingu LOCKME.PL oraz rankingu na K?ESCAPE  zajmujemy pierwsze miejsce! Opole uznało, że jesteśmy najlepsi 🙂 Ponad 4000 osób polubiło nasz profil na Facebooku. Rozrywka w centrum Opola – zajrzyj do Pokoju Zagadek i daj się ponieść pozytywnym emocjom.

Zapraszamy na  www.facebook.com/pokojzagadek