Porady

Stylowo do ślubu – dekoracja auta

Każda przyszła para młoda chce, by każdy ze szczegółów w czasie ślubu był dograny. Odwołuje się to również do auta ślubnego. Samochód ślubny ma za zadanie przewieźć parę młodą na ceremonię, a potem na zabawę weselną. W wielu przypadkach narzeczeni zdecydowani są na to, żeby oprawa wizualna była dostosowana do motywu głównego imprezy. Szczególnie, gdy jednocześnie jest on częścią scenografii w trakcie sesji ślubnej. Dopasowując samochód na ślub, odwiedza się najczęściej salony realizuje wynajem krótkoterminowy samochodów, które zazwyczaj w propozycji usług mają auta ślubne. Warto decydować się na firmy proponujące niemały dobór, bo to daje pewność, że wyszuka się pojazd przystosowany do indywidualnych potrzeb. Sporo klientów ma własne koncepcje, odnośnie do tego, jaki z pojazdów doskonale dopasuje się do motywu weselnego, czyli sprawdzając wynajem samochodów kierują się do takich firm, które w ofercie mają określone pojazdy. Przykładowo, jeśli ktokolwiek zdecyduje się na tradycyjny akcent weselny, to dobiera limuzynę. Jeżeli zaś dekoracja jest modernistyczna, to wypożyczalnia aut może proponować samochód sportowy.
Po doborze auta nad wyraz znaczącą sprawą jest jego udekorowanie. Do niedawna przede wszystkim ozdabiało się przód auta. Obecnie dobiera się minimalistyczne dekoracje na klamki. Najczęściej są to kwiaty takie, jakie wchodzą w skład bukietu świeżo upieczonej małżonki. Świetnym pomysłem jest również umieszczenie wianuszka na tyle auta. Wybierając się do wypożyczalni samochodów trzeba w takim razie zwrócić wzgląd, czy jest to umożliwione w wypadku konkretnego samochodu. Te rozwiązania będą sprawdzać się w pojazdach retro. Dużo osób zdecydowanych jest również na naklejki na szybach, przy czym wypożyczalnie samochodów mają z zasady w tym zakresie tematycznym, czyli trzeba się upewniać, czy można na to się decydować.
Rozwiązań na udekorowanie auta do ślubu jest mnóstwo: zawiewające chorągiewki, personalizowane tablice z rejestracją, czy udekorowanie balonami. Każda z par młodych decydująca się na wynajem samochodu z pewnością ma własną wizję. Trzeba jedynie upewnić się, czy konkretne ułożenie nie będzie przynoszące szkodę dla auta. Bez wątpienia, rozsądna decyzja w tym zakresie tematycznym sprawi, iż auto będzie prezentować się niepowtarzalnie i że para młoda będzie usatysfakcjonowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *